CONTACT

본문 바로가기


HOME  >  CONTACT  >  CONTACT
CONTACT

문의사항입니다.

페이지 정보

작성자 Zora 이메일 zora_grills@yahoo.com 연락처 주소 작성일24-09-01 06:17

본문

 
 
 
 
 
 

 
 
буття 6:6 - буття глава 16 [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

6 Людей на землі ставало дедалі більше, і в них народжувалися дочки. 2 А сини правдивого Бога + почали звертати увагу на те, що людські дочки вродливі. Тож. 16 Є шість речей, що Господеві огидні, ба й сім, що для душі його осоружні: 17 горді очі, язик брехливий, руки, змова на свій телефон щоб зателефонувала людина що кров безвинну проливають,. 18 серце, що кує. 6 І промовив Аврам до Сари: „Таж невільниця твоя в руці твоїй! Зроби їй те, що вгодне в очах твоїх". Отож я знищу їх разом із землею. 14 Зроби собі ковчег із соснового дерева. Зробиш його з переділами й просмолиш його зсередини та ззовні смолою. 15 Зробиш його. Wickedness in the World. 6 When human beings began to increase in number on the earth(A) and daughters were born to them,2 the sons of God(B) saw that the daughters(C) of. Українська Біблія. Переклад Огієнко 1962 р. Буття. 16 Дах зробиш у ковчезі й зведеш його на один лікоть вище. Двері в ковчезі зробиш збоку. Буття 6 Українська Біблія LXX УБТ:: ERF Bibleserver. 6 І промовив Аврам до Сари: „Таж невільниця твоя в руці твоїй! Зроби їй те, що вгодне в очах твоїх". 6 і жалував, що створив людину на землі, тож на серці йому стало важко; 7 і сказав: "Знищу з лиця землі людину, яку я сотворив: людину, скотину, плазунів і птиць піднебесних, бо каюсь, що створив їх.". 1 І сталося, що розпочала люди́на розмножуватись на поверхні землі, і їм народилися дочки. 2 І побачили Божі сини лю́дських дочок, що вродливі вони, і взяли собі жінок. 6 і жалував, сниться китайський ієрогліф що створив людину на землі, тож на серці йому стало важко; 7 і сказав: "Знищу з лиця землі людину, яку я сотворив: людину, скотину, плазунів і птиць піднебесних, бо каюсь, що створив їх.". Wickedness in the World. 6 When human beings began to increase in number on the earth(A) and daughters were born to them,2 the sons of God(B) saw that the daughters(C) of. Нояг ходив з Богом. 10 І появив Нояг три сини: Сема, Хама і Яфета. 11 Земля ж попсувалась перед Богом, і сповнилась насильством земля. 12 І споглянув Бог на землю, аж вона зопсувалась: бо зопсувало. Українська Біблія. Переклад Івана Хоменка Новий Заповіт. Старий Заповіт. Євангелія від Матея Євангелія від Марка Євангелія від Луки. А коли ви не бу́дете лю́дям прощати, то й Отець ваш не простить вам про́гріхів ваших. 16 А як по́стите, то не будьте сумні́, як оті лицеміри: вони бо. І зробив Ной усе, що заповів йому Господь Бог, — саме так зробив. 16 Дах зробиш у ковчезі й зведеш його на один лікоть вище. Двері в ковчезі зробиш збоку. Збудуєш його поверхами: долішній, середній і верхній. 17 Оце я наведу потоп вод на землю, щоб вигубити під небом всяке тіло, що в ньому віддих життя. 16 глава "Притчі Соломона". 1. Серцю [людини] належать заміри, але від Господа відповідь на язику. 2. Усі шляхи людини чисті в її очах, але. 16 Та й дав Господь Бог чоловікові таку заповідь: «З усякого дерева в саду їстимеш; 17 з дерева ж пізнання добра й зла не їстимеш, бо того самого дня, коли з нього. Старий Заповіт. Книга Буття Переклад Івана Огієнка, читати.






сильна молитва на заспокоєння нервів
чому сниться ім'я дитини
гороскоп для планування дитини
до чого сняться черв'яки в помідорах

.
==============================================================

~~~~~ молитва на будівництво будинку нового будинку ~~~~~

==============================================================
.

브라우저 최상단으로 이동합니다 브라우저 최하단으로 이동합니다